Kurumsal

Ay design olarak bugüne kadar başarılı web ve grafik tasarımlarına imza attık. Bunu da yenilikçi ve güçlü vizyonumuzdan aldık. Amacımız sizleri başarıya taşıyacak bireysel ve kurumsal sitelerin, tasarımların, afişlerin ve reklamların mimarı olmak. Bize başvuran herkese ihtiyaçlara yönelik, hedef kitleyi doğru analiz ederek çözümler sunmak, memnuniyete dayalı, başarıyı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak da misyonumuzun bir parçası.

İşimizi en iyi ve doğru şekilde yapmak için gücümüzü karşılıklı saygı ve iletişimden alıyoruz. Sözlerimizi tutarak çalışma arkadaşlarımıza taleplerine yönelik hizmetler veriyor ve bunları daima güncel tutuyoruz. Yaratıcılığımız ve çağı takip eden enerjimiz ile sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Bugüne Kadar Neler Yaptık?

Kişilerin internet dünyasındaki yüzlerini oluşturmaya başladığımız ilk günden bu zamana kadar verdiğimiz sözlerin hepsini tuttuk. Çalışma arkadaşlarımız ile beraber kişi ve kurumların hedeflerine, markalarına, ürünlerine, hizmetlerine yönelik siteler, bannerlar, reklamlar, afişler, grafik tasarımlar ve dahasını hazırladık. Tüm ilişkilerimizde şeffaf olmaya özen göstererek kaliteyi müşterilerimizle buluşturduk.

Neden Biz?

Siz de sitelerinizi ilk sıralarda görmek, farklı tasarımlarla adınızdan söz ettirmek, daha geniş kitlelere ulaşmak, reklam ve satış gelirlerinizi artırmak için bizimle çalışabilirsiniz.

Sizlere:

  • Web tasarım
  • Grafik tasarım
  • Seo destek
  • İnternet reklam
  • Afiş tasarımı
  • Google reklamları
  • E- ticaret ve
  • Sosyal medya hizmetleri gibi konularda destek oluyoruz.

İnternet dünyasında başarılı olmanın yolu iyi bir siteden, özgün içeriklerden ve tıklanabilir reklamlardan geçiyor. Bütün bu yollar da bizden…  

Hakkımızda

Ay design olarak bugüne kadar başarılı web ve grafik tasarımlarına imza attık. Bunu da yenilikçi ve güçlü vizyonumuzdan aldık. Amacımız sizleri başarıya taşıyacak bireysel ve kurumsal sitelerin, tasarımların... DEVAMI >>

Twitter

Bize Ulaşın

Gsm: +90 (532) 576 3025

Kayıt Olun

Kampanyalardan e-posta ile haberdar olmak için hemen kayıt olun.