• Slide 1

  Hayal Gücünü Zorlayan Grafik Tasarımlar

  Yaratıcı Web Siteleri, Özgün İçerik ve SEO Destek ile
  Rakiplerinizi Geride Bırakın…

 • Slide 2

  Mobil Cihazlara Uyumlu Responsive Tasarımlarla Internette Daha Fazla
  Görünür Olarak, Aylık Web Sitesi Trafiğinizi ve Müşteri Sayınızı Arttırın...

Ays Design

Google Algoritma Güncellemesi Nedir?

Google Algoritma Güncellemesi Nedir?

 • font size
 •  Print
 •  Email
 • (0 votes)

  Google arama motorlarında üst sıralara haksız yollarla çıkanları engellemek için Google algoritmasını yani değer verdiği kalite standartlarını değiştirmektir. Her güncelleme sonrasında site sahipleri arama motorlarında üst sıralara çıkmak için yatırım yapmak zorunda olurlar.

  Google arama motorlarında üst sıralara haksız yollarla çıkanları engellemek için Google algoritmasını yani değer verdiği kalite standartlarını değiştirmektir. Her güncelleme sonrasında site sahipleri arama motorlarında üst sıralara çıkmak için yatırım yapmak zorunda olurlar.

  Son yapılan güncellemeler ile eski sistemler yerini yenilerine bıraktı. Örneğin; SEO çalışmalarında önemli yer tutan pagerank yeni algoritma ile önemini yitirdi. Onun yerine trustrank önem kazandı. Ayrıca backlink de biraz düşüş gösteriyor. Sitelere link vermek hala değerini korusa da yerini alacak çalışmalar mevcut.

  Google Algoritma Güncellemesi Ve Etkileri

  Google güncelleştirmeleri arama sıralarını, arama motorlarının kalite standartlarını değiştirerek ve yerine farklı özellikleri koyarak değiştirmektedir. Site sahipleri bu nedenle güncelleme sonrasında arama motorlarındaki yerlerinde değişiklik görebilirler. Belirli bir trafik dalgalanması sunucuları etkileyebilir.

  Ancak bunun çözümü de mevcut. Sitelere güncel yazılar girmek ve hedef kelimeleri yeni standartlara göre sayfalara dağıtmak olabilir. Bir miktar SEO desteğine ihtiyaç duyulabilir ve uzmanlara danışılabilir. Ancak sistem oturduğunda ve kişiler yeni kriterlere alıştığında doğal akış sağlanacaktır.

  Google Algoritma Güncellemesi Ve Blogger

  Blog sahipleri güncellemeler bittiğinde SEO sitelerini takip ederek yeni kalite standartlarını ve ne şekilde bir değişiklik yaşandığını öğrenmeliler. Yine içeriklerini düzenlemeleri ve tasarım uygulamalarını yenilemeleri gerekiyor.  Siteyi her daim güncel ve ayakta tutmak da önemli.


   164,    26  Mar  2015 ,   Seo
  Super User

  Website: joomlavi.com

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

  Leave a comment

  Web Tasarım

  Benzersiz site tasarımları, yaratıcı fikirler ve sınırsız hayal gücü ile kurumunuzu ve kendinizi tanıtabilir, reklam gelirlerinizi artırırsınız.

  Grafik Tasarım

  Markanızın logolarında, ürün ambalajlarınızda, broşürlerinizde, kitapçıklarınızda eşsiz grafik tasarımlara için...

  SEO

  Sitenizin arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasının yolları, analiz ve takip sistemleri ile ilgili merak ettiğiniz her şey burada.

  İnternet Reklam

  Google adwords ve adsense reklamları ile satışlarınızı artırabilir, hedef kitlenize daha kolay ve hızlı ulaşabilirsiniz.

  Blog En Son Eklenenler

  Neler Yapıyoruz

  Kişilerin internet dünyasındaki yüzlerini oluşturmaya başladığımız ilk günden bu zamana kadar verdiğimiz sözlerin hepsini tuttuk. Çalışma arkadaşlarımız ile beraber kişi ve kurumların hedeflerine, markalarına, ürünlerine, hizmetlerine yönelik siteler, bannerlar, reklamlar, afişler, grafik tasarımlar ve dahasını hazırladık. Hizmetlerimizden Bazıları:

  • Web Tasarım ve Yazılım
  • Grafik Tasarım - Digital Baskı
  • İçerik Geliştirme (CMS) Sistemleri
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
  • İnternet Reklamcılığı
  • Logo - Kurumsal Kimlik
  • E-Ticaret Paketleri
  • Sosyal Medya - Online Pazarlama
  • Google Adwords
  • Alanadı Kaydı ve Hosting İşlemleri

  Hakkımızda

  Ay design olarak bugüne kadar başarılı web ve grafik tasarımlarına imza attık. Bunu da yenilikçi ve güçlü vizyonumuzdan aldık. Amacımız sizleri başarıya taşıyacak bireysel ve kurumsal sitelerin, tasarımların... DEVAMI >>

  Twitter

  Bize Ulaşın

  Gsm: +90 (532) 576 3025

  Kayıt Olun

  Kampanyalardan e-posta ile haberdar olmak için hemen kayıt olun.