İçerik Geliştirme (CMS) Sistemleri

Sizlere sunacağımız bir diğer hizmet; içerik geliştirme ve danışmanlıkolacak. Sitelerinizin içinde yer alan metinlerin güncellenmesi ve SEO uygulamaları ile ilgili danışmanlık hizmeti almak için bize ulaşmanız kafi. Web siteleri sizin internetteki kimlikleriniz ve bu sebeple hizmetlerinizi, kendinizi en iyi şekilde anlatabilmek için ve kendi sektörünüzdeki potansiyel müşterilere daha kolay ulaşabilmek için yapılması gerekenleri bilmeniz gerek. Tanıtım, reklam ve pazarlama amacı ile kurduğunuz sitelerden verim almak için çok çalışmalı ve hedefe yönelik stratejiler geliştirmelisiniz.

Öncelikle verdiğiniz hizmetin veya sattığınız ürünün içeriklerini iyi hazırlamalı ve içerikleri destekleyecek görselleri iyi seçmelisiniz. Kendiniz yapamıyorsanız profesyonel destekalmanız gerekir. Günde birkaç saatlik ya da aylık çalışmalarla siteniz güncel kalıyor hem de Google gibi arama motorları sizi fark ediyor.

İçerik geliştirme kısmında sattığınız ürün ya da hizmeti anlaşılır biçimde anlatacak makale ve metinlere ihtiyacınız olacak. Özgün olması gereken bu yazılar ile hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı doğrudan aktarabileceksiniz. Bizim de amacımız hazırladığımız içeriklerle sizlere en iyi siteyi hazırlamak olacak. Doğru metinler sizlere doğru müşterileri getirecek.

Sitenizi Güncelleyin!

İletişim ağında yerinizi almak ve var olan kullanıcıyı kendinize çekmek için içerik geliştirme standartlarına göre, yeni içerikler, görseller ve videolar ekleyerek sitenizi sürekli olarak güncel tutma işini gelin bize bırakın! Özgün içeriklerimizi belirli aralıklarla güncelliyor ve ihtiyaçlara yönelik stratejiler geliştiriyoruz. Böylece tıklanma oranınızı artırıyor, site trafiğini de canlı tutmanızı sağlamış oluyoruz. Ayrıca şirketinizin güvenilirliğini artırıyor ve nitelikli yapısını ön plana çıkarıyoruz.

Arama Motorları Tarafından Fark Edilin!

İçerik geliştirmek elbette tek başına yeterli değil. İşte burada devreye danışmanlık hizmeti giriyor. Danışmanlık hizmetimiz ile sizlere sitenizi güncelledikten sonra neler yapmanız gerektiğini anlatıyor, reklam, banner uygulamaları ve SEO destek hizmeti ile internet dünyasında fark edilmenizi sağlıyoruz. Öncelikle arama motorları tarafından görülmeniz ve hedef kitleye ulaşmanız gerekiyor. İnternet kullanıcılarının %99’unun aradıkları şeye arama motorları aracılığı ile ulaştığı göz önüne alınırsa bu durumun önemi daha iyi anlaşılıyor. Siz de sitenizin görünürlüğünü artırarak ziyaretçilerinizi de aynı oranda artırabilirsiniz.

SEO desteği ile arama motorlarında ilk sayfada çıkmak için sitenize farklı düzenlemeler yapabilirsiniz. Bunun için elbette profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyacaksınız. Böylelikle sitenizin kalitesini artıracaksınız. Gelen ziyaretçileriniz de aradığı bilgiyi, hizmeti ve ürünü sizde bulacak; bu da sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek. Bu desteği ve daha fazlasını almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Hakkımızda

Ay design olarak bugüne kadar başarılı web ve grafik tasarımlarına imza attık. Bunu da yenilikçi ve güçlü vizyonumuzdan aldık. Amacımız sizleri başarıya taşıyacak bireysel ve kurumsal sitelerin, tasarımların... DEVAMI >>

Twitter

Bize Ulaşın

Gsm: +90 (532) 576 3025

Kayıt Olun

Kampanyalardan e-posta ile haberdar olmak için hemen kayıt olun.